DOBA A CENA DODÁNÍ

DOPRAVA

Objednávky reklamních předmětů bez potisku prostřednictvím tohoto e-shopu expedujeme zpravidla do 24 hodin od připsání platby na účet. Zásilku Vám doručí naši smluvní dopravci během 2 – 3 pracovních dnů na doručovací adresu, kterou uvedete ve své objednávce.

Reklamní předměty bez potisku doručujeme v rámci České republiky a na Slovensko:

  • Cena dopravy pro objednávky v hodnotě do 4 999 Kč bez DPH: 150 Kč
  • Cena dopravy pro objednávky v hodnotě od  5 000 Kč bez DPH: ZDARMA
MOŽNOSTI ÚHRADY OBJEDNÁVKY

PLATBA

Platba za objednávku je možná pouze předem, a to prostřednictvím platební brány, jejímž poskytovatelem je společnost ComGate Payments, a.s., což je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

PLATEBNÍ METODY

PLATBA BANKOVNÍM PŘEVODEM

V případě, že zvolíte tento způsob platební metody, bude Vám e-mailem zaslána zálohová faktura. Celkovou částku uhraďte na náš bankovní účet č. 2100287634 /2010 a jako variabilní symbol platby použijte číslo objednávky. Vaše objednávka bude zpracována a odeslána až poté, co bude platba uhrazena na náš účet.

PLATEBNÍ BRÁNA COMGATE

  • Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

  • Online bankovní převod

Vyberete-li si platební metodu online převod prostřednictvím platebních tlačítek bank, budete přesměrováni na platební bránu, kde si vybere svou banku. Poté budete přesměrováni na přihlašovací stránku svého internetového bankovnictví. Po přihlášení se Vám zobrazí předvyplněný platební příkaz, který stačí potvrdit a platba je hotová.

Máte reklamaci či dotaz k proběhlé platbě? Kontaktujte:

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267